PRIMO APZ 30 | DS
- φωτιστικό που υποδεικνύει την κατεύθυνση της διαδρομής εκκένωσης με πρόσθετο φωτισμό της διαδρομής εκκένωσης ή του ανοιχτού χώρου. Το φωτιστικό μπορεί να κάνει και τα δύο, υποδεικνύοντας την κατεύθυνση της διαδρομής εκκένωσης με πρόσθετο φωτισμό της διαδρομής εκκένωσης ή του ανοιχτού χώρου.
- φιλικό προς το περιβάλλον – μεγάλη διάρκεια ζωής, από 8 έως 10 χρόνια χάρη σε εξαρτήματα και υλικά που προέρχονται από αξιόπιστους προμηθευτές – συσσωρευτές LiFePO4
- υψηλή φωτεινότητα – έως 500 cd/ m2
- μοντέρνο σχεδιασμό
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ07 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία DA – DALI |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 5-40 °C, -15-55 °C |
| εφαρμογή | κατεύθυνση οδού διαφυγής
επιλογή: πρόσθετος φακός για αντι-πανικό (φακός S) |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |
| Υλικό | Μέταλλο, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πηγές φωτός LED | 2 |
| εκδόσεις | D – τοποθέτηση διπλής όψης |







Reviews
There are no reviews yet.