müller EA 66.11
Επισκόπηση
- Ρυθμιστής έντασης Astro (τηλεχειριζόμενος) με ενσωματωμένους χρόνους εναλλαγής Astro
- Ρυθμιστής έντασης για λαμπτήρες LED με δυνατότητα ρύθμισης έντασης / ρύθμιση έντασης στο πίσω άκρο
- Ρυθμιζόμενη ελάχιστη και μέγιστη τιμή ρύθμισης έντασης φωτισμού
- Ρυθμιζόμενη τιμή ενεργοποίησης dimming ή λειτουργία μνήμης
- 1 είσοδος 230 V~ για κουμπιά ή διακόπτες
- Λειτουργία φωτισμού σκάλας
- Εφεδρική μπαταρία
- Τεχνολογία πλέγματος Bluetooth
- Προγραμματιζόμενο και ελεγχόμενο μέσω εφαρμογής (iOS και Android)
- Δυνατότητα τηλεχειρισμού μέσω πύλης
- Το πρόγραμμα εναλλαγής μπορεί να απενεργοποιηθεί μέσω εφαρμογής
- Συμπαγές ένθετο περίβλημα για χωνευτή τοποθέτηση
- Προστασία από υπερφόρτωση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V, 50 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας (πραγματική ισχύς) | 0,3 W |
| LED (230 V~) Ρύθμιση έντασης φωτισμού πίσω άκρου |
4-150 W |
| Τύπος μετάδοσης | Bluetooth LE Μέγιστη εμβέλεια 75 μ. |
| Λειτουργίες εναλλαγής | Astro – ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ Νύχτα – ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ Επιπλέον – ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ Μόνιμη – ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ/ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ |
| Μετατόπιση χρόνου εναλλαγής Astro | +/-90 λεπτά. |
| Θέσεις μνήμης | 100 |
| Χρονική βάση | Χαλαζίας |
| Ακρίβεια χαλαζία | ≤±0,5 Sek./ημέρα (Ακρίβεια Quartz βελτιστοποιημένη για τυπικές συνθήκες περιβάλλοντος) |
| Εφεδρική τροφοδοσία ρεύματος (στους 20 °C) | περίπου 10 χρόνια |
| Ασφάλεια προγράμματος | απεριόριστος |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | –25…+45 °C |
| Στέγαση | αυτοσβενόμενο θερμοπλαστικό |
| Βάση | Εντοιχιζόμενη τοποθέτηση |
| Τύπος σύνδεσης | Βιδωτοί ακροδέκτες |
| Κατηγορία προστασίας | II όταν εγκαθίσταται σύμφωνα με τους κανονισμούς |
| Ελάχιστη απαίτηση | Έκδοση Android 7.0 Έκδοση iOS 12.0 Bluetooth 4.0 |
| Αξεσουάρ (δωρεάν λήψη) |
Προγραμματιζόμενη και ελεγχόμενη με smartphone μέσω Bluetooth: Εφαρμογή – mi.puck |







Reviews
There are no reviews yet.