ED7B
- Γρήγορη σύνδεση για εύκολη εσωτερική ή εξωτερική εγκατάσταση
- Πτυσσόμενος σχεδιασμός που προσαρμόζεται σε διάφορα φωτιστικά
- Διατίθεται με εκδόσεις αυτοελέγχου και DALI
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | PC |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβλήματος (℃) | 70℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος (℃) | 0℃~45℃ |
| Τύπος | Μετατροπέας σταθερής ισχύος |
| Τάση εισόδου | 220-240VAC, 50/60Hz |
| Τάση εξόδου | DC10-250V, 50/60Hz |
| Ρεύμα εισόδου | ≤0.035A |
| Ρεύμα εξόδου | 200mA Μέγιστο/380mA Μέγιστο/750mA Μέγιστο |
| Έκτακτης Ανάγκης Ενέργεια | 2W/4W/8W Μέγιστο |
| Μπαταρία | LiFePO46. 4V 1500mAh/LiFePO46. 4V 3200mAh |
| Χρόνος φόρτισης | ≥24 ώρες |
| Χρόνος αποφόρτισης | ≥3 ώρες |
| Λειτουργία δοκιμής | AT/MT/DALI |
| Βαθμολογία IP | IP20 |








Reviews
There are no reviews yet.