EPE-3W-55mm
- Κλασικό φως έκτακτης ανάγκης κατά του πανικού
- Πλακέτα επένδυσης 55mm/ 80mm/ 140mm για διαφορετικές προτιμήσεις
- Στρογγυλός/οβάλ φακός εναλλάξιμος στρογγυλός φακός για ανοιχτούς χώρους, οβάλ φακός για οδό διαφυγής
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | PC |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) | 0℃~45℃ |
| Τύπος τοποθέτησης | Εντοιχισμένη βάση |
| Τάση | 200-240VAC, 50/60Hz |
| Έξοδος Lumen | 260lm |
| Κύρια Τροφοδοσία | 3. 5W Max |
| Έκτακτης Ανάγκης Ενέργεια | 2W Max |
| Μπαταρία | LiFePO46.4V1500mAh |
| Χρόνος φόρτισης | ≥24H |
| Διάρκεια αποφόρτισης | ≥3H |
| CCT/CRI | 5000K/Ra>70 |
| Λειτουργία δοκιμής | AT/MT/DALI |
| Κλάση προστασίας | Class Ⅱ |
| Βαθμολογία IP | IP20 |











Reviews
There are no reviews yet.