PRIMO P C1
- Εντοιχισμένο φωτιστικό
- Ιδανικό για χώρους σοφίτας / γραφείου, μεταλλικό φωτιστικό
- Φωτισμός διαδρομής εκκένωσης ή ανοιχτού χώρου
- Φιλικό προς το περιβάλλον – μεγάλη διάρκεια ζωής, από 8 έως 10 χρόνια χάρη σε εξαρτήματα και υλικά που προέρχονται από αξιόπιστους προμηθευτές | Συσσωρευτές LiFePO4

Description
| Υλικό | Μέταλλο, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή | φωτισμός κατά του πανικού |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | φωτισμός οδών διαφυγής |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ03 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 5-40 °C, -15-55 °C, -10-40 °C |
| υλικό | μέταλλο |
| Φινίρισμα | – καθρέφτης από ανοξείδωτο ατσάλι
– μαύρο ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή: |
| Διάρκεια ζωής LED | 50.000 ώρες εργασίας |
| Διάρκεια | 3 ώρες |







Reviews
There are no reviews yet.