PRIMO E 80
- υψηλή φωτεινότητα – έως 500 cd/m2
- μοντέρνο σχεδιασμό
- ομοιόμορφη κατανομή φωτός
- παρατεταμένη διάρκεια ζωής χάρη στα πακέτα LiFePO4

- ορατότητα έως 80 μέτρα
| εικονόγραμμα πωλείται ως ξεχωριστό στοιχείο αγοράς.
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ05 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος για κεντρική μπαταρία DA – DALI |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 10-35 °C, -10-40 °C |
| Υλικό | Μέταλλο, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| εφαρμογή | κατεύθυνση οδού διαφυγής |
| φινίρισμα | | μαύρο ατσάλι με ηλεκτροστατική βαφή: RAL 9003 – λευκό RAL 9005 – μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |













Reviews
There are no reviews yet.