paladin 873 030 led
Επισκόπηση
- Ρυθμιστής γενικής χρήσης για λαμπτήρες LED dimmalbe για
ρύθμιση έντασης στο μπροστινό άκρο Ή ρυθμιζόμενους LED - λαμπτήρες με ηλεκτρονικό μετασχηματιστή για
ρύθμιση φωτεινότητας στο πίσω άκρο - Εντοιχιζόμενο εξάρτημα
- Ρυθμιζόμενη ελάχιστη τιμή ρύθμισης έντασης
- Για κουμπιά
- Δυνατότητα εγκατάστασης σε τυποποιημένα κουτιά πίσω από ένα κουμπί
- Μικρός σχεδιασμός (13 mm)
- Λειτουργία μνήμης της τελευταίας τιμής μείωσης φωτεινότητας
- Λειτουργία ομαλής εκκίνησης
- Προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση
- Εύκολη σύνδεση (σύρματα 10 cm litz με άκρα σύνδεσης)
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V, 50-60 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2 ΒΑ |
| Διαστάσεις | 46 x 42 x 13 χιλ. |
| Βάση | Εντοιχιζόμενη τοποθέτηση |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0…+40 °C |
| Τύπος προστασίας | IP 20 σύμφωνα με το πρότυπο DIN EN 60529 |
| Τύπος λαμπτήρων | λαμπτήρες LED με δυνατότητα ρύθμισης της έντασης |
| Φορτίο λαμπτήρα πυράκτωσης | μέγ. 1,5 mA |
| Τύποι φορτίου | LED |
| Λαμπτήρες LED 230 V~ με δυνατότητα ρύθμισης έντασης (ροοστάτης στο μπροστινό άκρο) |
4–100 W |
| Λαμπτήρες LED 230 V~ με δυνατότητα ρύθμισης έντασης (ρύθμιση στο πίσω άκρο) |
4–350 W |
| Λαμπτήρες LED 12 V~ με δυνατότητα ρύθμισης έντασης (ρύθμιση στο πίσω άκρο) με ηλεκτρονικό μετασχηματιστή, τύπου C |
1 λάμπα ανά μετασχηματιστή το πολύ 6 μετασχηματιστές (50 W) |







Reviews
There are no reviews yet.