paladin 873 010 rlc
Επισκόπηση
- Ρυθμιστής γενικής χρήσης για φορτία R, L, C (15 – 400 W)
- Εντοιχιζόμενο εξάρτημα
- Για ρύθμιση έντασης στην μπροστινή ή στην πίσω άκρη.
- Αυτόματη ανίχνευση του τύπου φορτίου.
- Κατάλληλο για λαμπτήρες πυρακτώσεως και αλογόνου
- Κατάλληλο ακόμη και για ηλεκτρονικούς μετασχηματιστές
- Για κουμπιά
- Δυνατότητα εγκατάστασης σε τυποποιημένα κουτιά πίσω από ένα κουμπί
- Μικρός σχεδιασμός (13 mm)
- Λειτουργία μνήμης της τελευταίας τιμής μείωσης φωτεινότητας
- Λειτουργία ομαλής εκκίνησης
- Προστασία από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση
- Εύκολη σύνδεση (σύρματα 10 cm litz με άκρα σύνδεσης)
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V, 50 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 2 ΒΑ |
| Διαστάσεις | 46 x 42 x 13 χιλ. |
| Βάση | Εντοιχιζόμενη τοποθέτηση |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 0…+40 °C |
| Τύπος προστασίας | IP 20 σύμφωνα με το πρότυπο DIN EN 60529 |
| Τύπος λαμπτήρων | λαμπτήρες πυρακτώσεως λαμπτήρες αλογόνου |
| Φορτίο λαμπτήρα πυράκτωσης | μέγ. 1 mA |
| Τύποι φορτίου | Δ, Λ, Κ |
| Λαμπτήρες πυρακτώσεως 230 V~ (R) | 15–400 W |
| Λαμπτήρες αλογόνου 230 V~ HV (R) | 15–400 W |
| Σιδηρομαγνητικοί μετασχηματιστές για λαμπτήρες αλογόνου χαμηλής τάσης (L) |
20–250 W |
| Ηλεκτρονικοί μετασχηματιστές για λαμπτήρες αλογόνου χαμηλής τάσης (L) Leading Edge |
15–400 W |
| Ηλεκτρονικοί μετασχηματιστές για λαμπτήρες αλογόνου χαμηλής τάσης (C) Trailing Edge |
15–400 W |







Reviews
There are no reviews yet.