ONTEC PPN
- Φωτιστικό εκκένωσης που θα ταιριάξει απόλυτα σε γραφεία, εστιατόρια και ξενοδοχεία
- Ορατότητα έως 30 μέτρα
- Εντοιχισμένη εγκατάσταση
- Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
- Τοποθέτηση μονής ή διπλής όψης
- Συσσωρευτές LiFePO4

Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ06 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 10-40 °C, -15-55 °C, -10-40 °C |
| Κατηγορία μόνωσης | II |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Δείτε την τοποθέτηση | διπλής όψης τοποθέτηση |
| Ορατότητα | 30 μ. |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |







Reviews
There are no reviews yet.