ONTEC PN
- εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
- αφιερωμένο σε ψευδοροφή – φωτιστικό εντοιχισμένης τοποθέτησης
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ08 |
| Εκδοχή | για κεντρική μπαταρία DA – DALI |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | -15-55 °C, 10-40 °C |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |







Reviews
There are no reviews yet.