müller EA 36.22
Επισκόπηση
- Γενικός έλεγχος
– Χρονοδιακόπτης (εβδομαδιαίος ή αστρονομικός) ή
– έλεγχος ρολών - Εντοιχιζόμενο εξάρτημα
- 2 κανάλια εξόδου 230 V~
- 2 είσοδοι 230 V~ για κουμπιά ή διακόπτες
- Χωρητικότητα μεταγωγής 6 A συνολικά
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Πλήρως αυτόματη θερινή ώρα
- περίπου 10 χρόνια αποθεματικό
- Ενσωματωμένο Bluetooth
- Προγραμματιζόμενο και ελεγχόμενο μέσω εφαρμογής (iOS και Android)
- Το πρόγραμμα εναλλαγής μπορεί να απενεργοποιηθεί μέσω εφαρμογής
- Εμβέλεια έως 50 μέτρα
- Συμπαγής στέγαση
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V, 50-60 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας (πραγματική ισχύς) | <0,15 – 0,6 W (ανάλογα με την κατάσταση μεταγωγής) |
| Κανάλια (δυναμικό τάσης τροφοδοσίας) | 2 έξοδοι κανονικά ανοιχτές (A, B) |
| Συνολική χωρητικότητα μεταγωγής I σύνολο =I A +I B ωμικό φορτίο: επαγωγικό φορτίο: |
6 A σε cosφ=1 3 A σε cosφ=0,6 |
| Τύπος μετάδοσης | Bluetooth LE Μέγιστη εμβέλεια 50 μέτρα |
| Είσοδοι | 2x είσοδοι 230 V~ (Είσοδος 1 / Είσοδος 2) αντιστοίχιση: Είσοδος 1 = A / UP Είσοδος 2 = B / DOWN |
| Λειτουργία εισόδου με κουμπί / διακόπτη |
Έλεγχος περσίδων: εντολή κίνησης / διακοπή Χρονοδιακόπτης: αλλαγή ON / OFF ή χρονοδιακόπτη |
| Χρονική βάση | Χαλαζίας |
| Ακρίβεια χαλαζία | ≤ ±0,5 δευτ./ημέρα (Ακρίβεια Quartz βελτιστοποιημένη για τυπικές συνθήκες περιβάλλοντος) |
| Εφεδρική τροφοδοσία ρεύματος (στους 20 °C) | περίπου 10 χρόνια (εξαρτάται από τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας λιθίου) |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30 … +45 °C |
| Στέγαση | αυτοσβενόμενο θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις | 41,4 x 44 x 20 χιλ. |
| Βάση | Χωνευτή τοποθέτηση (κατά προτίμηση σε συνδυασμό με κουτί με κοίλο τοίχωμα) |
| Τύπος σύνδεσης | Βιδωτοί ακροδέκτες |
| Κατηγορία προστασίας | II όταν εγκαθίσταται σύμφωνα με τους κανονισμούς |
| Τρόπος λειτουργίας (DIN EN 60730-1) (DIN EN 60730-2-7) |
1 BSTU |
| Βαθμός μόλυνσης (DIN EN 60730-1) |
2 |
| Ονομαστική τάση υπέρτασης (DIN EN 60730-1) |
4 kV |
| Ελάχιστη απαίτηση | Έκδοση Android 7.0 iOS 11.0 Bluetooth 4.0 |
| Αξεσουάρ (δωρεάν λήψη) |
Προγραμματιζόμενη και ελεγχόμενη με smartphone μέσω Bluetooth: Εφαρμογή – Save`n Carry 2.0 ή mi.puck |








Reviews
There are no reviews yet.