Müller AS 26.x1 knx
Επισκόπηση
- Διεπαφή μελωδίας για την τεχνολογία κτιριακού συστήματος KNX-TP
- 12 προκαθορισμένοι τόνοι/μελωδίες
- 1 δυαδική είσοδος
- 10 αντικείμενα εισόδου και 16 σκηνές με δυνατότητα διαμόρφωσης
- Μπορεί να συνδεθεί εξωτερικό ηχείο
- Μικρό εξωτερικό ηχείο ( LA 0610 ) περιλαμβάνεται στην παράδοση (AS 26.11 knx)
- Ρυθμιζόμενη ένταση ήχου
- Δεν απαιτείται βοηθητική τάση
- Λειτουργία ημέρας/νύχτας
- Λειτουργία σίγασης
- Σαφώς δομημένο ETS
- Εύκολος χειρισμός και συναρμολόγηση
- Εγκατάσταση εντοιχισμού
- Συμπαγείς διαστάσεις
- Μπορεί να εγκατασταθεί πίσω από οποιοδήποτε τύπο στόριου καλύμματος ή, στην περίπτωση ενός βαθιού κουτιού, πίσω από έναν διακόπτη/κουμπί!
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση σύνδεσης | μέσω τάσης διαύλου KNX |
| Ισχύς λεωφορείου | < 12 mA χωρίς σήμα εξόδου < 20 mA με σήμα εξόδου |
| Σύστημα λεωφορείων | ΚΝΧ |
| Είσοδος | 1 δυαδική είσοδος |
| Εξοδος | 1 έξοδος ηχείου |
| τόμος | 11 επίπεδα έντασης ήχου |
| Ισχύς ηχείου | μέγ. 0,45 W |
| Εφεδρική αντίσταση Ομιλητής |
4-8 ohms |
| Μελωδίες | 12 προκαθορισμένοι τόνοι |
| Λογισμικό εφαρμογών | ETS5 ή υψηλότερο |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10…+45 °C |
| Στέγαση | αυτοσβενόμενο θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις AS 26,01 knx |
38 x 38 x 15 χιλ. |
| Διαστάσεις ηχείων | ⌀ 60 mm συμπεριλαμβανομένου δακτύλιος στερέωσης |
| Συνέλευση | Εγκατάσταση εντοιχισμού |
| Τύπος σύνδεσης | Τερματικό με ώθηση |
| Κατηγορία προστασίας | IP 20 κατά DIN EN 60529 |
| Κατηγορία προστασίας | III όταν εγκαθίσταται όπως προβλέπεται |










Reviews
There are no reviews yet.