ED6A
Έξυπνος μετατροπέας ελέγχου IC με δυνατότητα ρύθμισης φωτεινότητας
- Οδηγός έκτακτης ανάγκης υψηλής ισχύος για φωτισμό 20-200W, συμπεριλαμβανομένων UFO, High bay, Floodlight, κ.λπ.
- Αυτόματη δοκιμή + Τηλεχειριστήριο RF: Λειτουργεί έως και 10 μέτρα
- Ρυθμιζόμενη ένταση 0-10V με έξοδο έκτακτης ανάγκης 10%
- Προαιρετικό εξαιρετικό περίβλημα IP65 για αντιδιαβρωτική προστασία και προστασία από την υγρασία
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πολυανθρακικό |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβλήματος (℃) | 60℃ |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος (℃) | 0℃~45℃ |
| Τύπος | Μονάδα υψηλής ισχύος εξόδου |
| Τάση εισόδου | 220-240VAC |
| Τάση εξόδου | 180-240VDC |
| Συχνότητα τροφοδοσίας | 50/60Hz |
| Ισχύς εξόδου | 10W/20W Μέγιστο |
| Μπαταρία | LiFePO49.6V 6000mA |
| Αποδοτικότητα εκκένωσης | ≥80% |
| Χρόνος φόρτισης | ≥24 ώρες |
| Χρόνος αποφόρτισης | 3Ω/1. 5Ω |
| Λειτουργία δοκιμής | AT/MT |
| Βαθμολογία IP | IP65 |







Reviews
There are no reviews yet.