Φωτιστικό Οροφής WB7130R
Χαρακτηριστικά
| Ισχύς LED | 2x3W CREE |
|---|---|
| CCT | 1-10V / Triac / PWM / DALI / DMX512 |
| IK | IK10 |
| Φωτεινότητα | 465lm |
| Τάση Εισόδου | 12/24 VDC/220-240VAC |
| Γωνία Δέσμης | 3°/8° |
| Χρώμα | 2700K ~ 5000K (RGB-RGBW) |
| Επίπεδο Προστασίας | IP67 |








Reviews
There are no reviews yet.