Επιδαπέδιο Φωτιστικό LED WB2173S2B
Χαρακτηριστικά
| Ισχύς LED | 6x2W OSRAM/CREE |
|---|---|
| CCT | Single |
| IK | IK09 |
| Φωτεινότητα | 420lm |
| Τάση Εισόδου | 12/24 VDC/220-240VAC |
| Γωνία Δέσμης | 10°/25°/40°/60° |
| Χρώμα | 2700K ~ 5000K (RGB-RGBW) |
| Επίπεδο Προστασίας | IP67 |








Reviews
There are no reviews yet.