ONTEC G
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΕΚΚΕΝΩΣΗΣ (πινακίδα εκκένωσης)
- υψηλή φωτεινότητα – έως 500 cd/m2 χάρη στην κλίση στο ακρυλικό
- ορατότητα έως 25 μέτρα
- λειτουργία διατήρησης (M) ή μη διατήρησης (NM)
- το εικονόγραμμα επικολλάται χωρίς ορατά στοιχεία στήριξης και χωρίς τη χρήση κόλλας
– το εικονόγραμμα έχει τοποθετηθεί στο κουτί:

- μονόπλευρη ή διπλή όψη
- εύκολη και γρήγορη τοποθέτηση φωτιστικού
| τοίχος : τοποθέτηση παράλληλα ή κάθετα στον τοίχο
| οροφή : χωνευτή τοποθέτηση, επιτοίχια τοποθέτηση, αναρτημένη τοποθέτηση
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ05 |
| Εκδοχή | ST – για δοκιμή κουμπιού AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία DL DA – DALI DT – DATA |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 20÷57 V DC, 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 10-35 °C, -25-55 °C, -15-55 °C, -10-40 °C |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Πρότυπα | PN-EN 60598-1, PN-EN 60598-2-22, PN-EN 61347-1, PN-EN 61347-2-7, PN-EN 61347-2-13, PN-EN 55015, PN-EN 61000-EN, PN-EN 61000-EN, PN-EN 61347-2-7 62471, ΠΝ-ΕΝ 1838 |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |






Reviews
There are no reviews yet.