ONTEC C C1
ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΔΩΝ ΔΙΑΦΥΓΗΣ
- Μινιμαλιστικός σχεδιασμός σχεδιασμένος για να παρέχει αόρατη προστασία – το φωτιστικό εξασφαλίζει μέγιστη ασφάλεια χωρίς να διακυβεύεται η αισθητική του δωματίου
- ένα εντοιχιζόμενο φωτιστικό ιδανικό για γραφεία με ψευδοροφές
- εύκολη εγκατάσταση χάρη στον αρθρωτό σχεδιασμό ηλεκτρονικών
- εντοιχισμένη εγκατάσταση
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | φωτισμός οδών διαφυγής |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ03 |
| Εκδοχή | ST – για δοκιμή κουμπιού AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DT – DATA DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία DL DA – DALI |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC, 20÷57 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 10-35 °C, -10-40 °C, -15-55 °C, -25-55 °C |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Πρότυπα | PN-EN 60598-1, PN-EN 60598-2-22, PN-EN 61347-1, PN-EN 61347-2-7, PN-EN 61347-2-13, PN-EN 55015, PN-EN 61000-EN, PN-EN 61000-EN, PN-EN 61347-2-7 62471, ΠΝ-ΕΝ 1838 |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |














Reviews
There are no reviews yet.