ONTEC AN
ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΠΑΝΙΚΟΥ, ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΟΔΩΝ ΔΙΑΦΥΓΗΣ
- εγκατάσταση οροφής, επιφανειακή τοποθέτηση
- εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
- Συσσωρευτές LiFePO4

Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ08 |
| Εκδοχή | για κεντρική μπαταρία |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | -10-40 °C |
| Κατηγορία μόνωσης | II |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Εγκατάσταση | επιφανειακά τοποθετημένο |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |









Reviews
There are no reviews yet.