PRIMO D C1
ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ
- Παρατεταμένη διάρκεια ζωής χάρη στα πακέτα LiFePO4
- Μινιμαλιστικός σχεδιασμός
- Εύκολη εγκατάσταση χάρη στον αρθρωτό σχεδιασμό ηλεκτρονικών
- Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
- Εντοιχισμένη εγκατάσταση
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | φωτισμός οδών διαφυγής |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP20 |
| ΙΚ | ΙΚ03 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 10-35 °C, -15-55 °C, -10-40 °C |
| Υλικό | Μέταλλο, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |







Reviews
There are no reviews yet.