ONTEC S M1, M2, M5
ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΠΑΝΙΚΟΥ
- καθολική εφαρμογή – φωτισμός πανικού και έκτακτης ανάγκης διαφυγής, κατεύθυνση οδών διαφυγής
- Η υψηλή βαθμολογία προστασίας από εισροή IP65 καθιστά το φωτιστικό ιδανικό για ανοιχτούς χώρους με υψηλά επίπεδα σκόνης και υγρασίας (π.χ. βιομηχανικούς χώρους)
- κατηγορία μηχανικής αντοχής: IK08
- πηγή φωτός καλυμμένη με αμπαζούρ
- Το διάφραγμα φωτισμού έκτακτης ανάγκης ONTEC S μπορεί να λειτουργήσει σε χαμηλές θερμοκρασίες χωρίς πρόσθετα θερμαντικά στοιχεία – ιδανικό για π.χ. γκαράζ, αποθήκες
- φωτιστικό διαθέσιμο σε τρία χρώματα
- μοντέλο προϊόντος M1, M2: δυνατότητα σήμανσης διαδρομών εκκένωσης – το φωτιστικό συνοδεύεται από ένα σετ πινακίδων εκκένωσης για κόλληση, οι οποίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία διαφόρων συνδυασμών
- έκδοση διπλής όψης με τη χρήση ενός | διαχύτη |

Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | φωτισμός κατά του πανικού |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP65 |
| ΙΚ | ΙΚ08 |
| Εκδοχή | ST – για δοκιμή κουμπιού AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος DD – DATA2 για κεντρική μπαταρία DT – DATA DA – DALI DL |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC, 99÷121 V AC, 38÷55 V AC, 19÷27 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 186÷254 V DC, 92÷130 V DC, 20÷57 V DC, 38÷72 V DC, 20,5÷40 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-40 °C, -10-40 °C, -15-55 °C, -15-40 °C, -25-55 °C |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Πρότυπα | PN-EN 60598-1, PN-EN 60598-2-2, PN-EN 60598-2-22, PN-EN 61347-1, PN-EN 61347-2-7, PN-EN 61347-2-13, PN-EN 5,2001, PN-EN 61347-1 PN-EN 62031, PN-EN 62471, PN-EN 1838 |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |











Reviews
There are no reviews yet.