ONTEC S20
- φωτιστικά σχεδιασμένα για λειτουργία σε βιομηχανικούς χώρους, γραφεία: υψηλή βαθμολογία IP – IP65
- δύο επιλογές εγκατάστασης:| φωτιστικό εκκένωσης, ορατότητα έως 20 μέτρα – τοποθετημένο στον τοίχο (μονόπλευρη) ή με διπλή σημαία στην οροφή
| φωτισμός ανοιχτού χώρου
- διαθέσιμη διαφορετική παραλλαγή χρωμάτων
- μεγάλη γκάμα αξεσουάρ που παρέχουν διάφορες επιλογές για την τοποθέτηση φωτιστικών
Description
Παράμετροι
| Πηγή φωτός | LED |
| Εφαρμογή | φωτισμός κατά του πανικού |
| Πνευματική Ιδιοκτησία | IP65/IK08, IP44/IK08 |
| ΙΚ | ΙΚ08 |
| Εκδοχή | AT – αυτόματος έλεγχος / αυτοέλεγχος ST – για έλεγχο κουμπιού DD – DATA2 DL DA – DALI για κεντρική μπαταρία CB+ |
| Τροφοδοτικό | 210÷250 V AC |
| Τροφοδοτικό CB | 20÷57 V DC, 186÷254 V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας | 0-40 °C, -25-55 °C, -10-40 °C, -15-55 °C |
| Υλικό | Υπολογιστής |
| Εγγύηση | 24 μήνες – ST 36 μήνες – AT 60 μήνες – ΔΕΔΟΜΕΝΑ, CB |









Reviews
There are no reviews yet.