müller SC 28.19 pro
Επισκόπηση
- Χρονοδιακόπτης ψηφιακού έτους
- Τοποθέτηση σε ράγα DIN 35 mm
- 1 κανάλι
- Ημερήσιο, εβδομαδιαίο και ετήσιο πρόγραμμα
- 300 θέσεις μνήμης
- Ελάχιστο διάστημα 1 λεπτό
- Χωρητικότητα μεταγωγής 16 A ανά κανάλι
- Μόνιμη λειτουργία ανά ημερομηνία / αργία (έως 300)
- Χειροκίνητη μόνιμη λειτουργία
- Χειροκίνητη παράκαμψη
- Αυτόματη ταξινόμηση των χρόνων μεταγωγής κατά την ανάγνωση
- Απεριόριστος προγραμματισμός μπλοκ
- Πλήρως αυτόματη θερινή ώρα
- Χρόνος που έχει παρέλθει και μετρητής παλμών
- Λειτουργία παλμών
- Λειτουργία κύκλου
- Λειτουργία χρονοδιακόπτη
- Λειτουργία κουμπιού καναλιού
- Λειτουργία DCF / GPS
- Ασφάλεια μέσω κωδικού PIN
- Φωτιζόμενη οθόνη
- Συμπαγές περίβλημα πλάτους 35 mm
- Προγραμματιζόμενο από υπολογιστή
- Λειτουργία κλειδιού δεδομένων
Description
Τεχνικά δεδομένα
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V, 50-60 Hz άλλες τάσεις κατόπιν αιτήματος |
| Κατανάλωση ενέργειας (πραγματική ισχύς) | 1,4-1,9 W (ανάλογα με την κατάσταση μεταγωγής) |
| Κανάλι (χωρίς δυναμικό) | Μεταγωγή, διάκενο επαφής < 3 mm (µ) |
| Υλικό επικοινωνίας | AgSnO2 |
| Ικανότητα μεταγωγής ωμικό φορτίο: επαγωγικό φορτίο: |
16 A / 250 V~ σε cosφ=1 10 A σε cosφ=0,6 |
| Ελάχιστη ισχύς μεταγωγής | 1.000 mW (10 V / 10 mA) |
| Μέγιστο ρεύμα εκκίνησης | 50 Α |
| Λαμπτήρας πυρακτώσεως, λαμπτήρας αλογόνου | 2.000 W |
| Λαμπτήρας φθορισμού χωρίς αντιστάθμιση | 1.000 VA |
| Σειρά λαμπτήρων φθορισμού με αντιστάθμιση | 1.000 VA |
| Λάμπα φθορισμού με παράλληλη αντιστάθμιση | 550 VA |
| LED (230 V~) / CFL | 200 W |
| Λειτουργίες μεταγωγής: | Ετήσιο πρόγραμμα κύκλου παλμών ON/ OFF |
| Διάρκεια παλμού Λειτουργία παλμού (χρόνος ενεργοποίησης) | 00:01 έως 59:59 λλ:δδ |
| Χρονοδιακόπτης διάρκειας παλμού (χειροκίνητη εναλλαγή) | 0:00:01 έως 9:59:59 ω:λλ:δδ |
| Διάρκεια παλμού/παύσης Κύκλος | 0:00:01 έως 9:59:59 ω:λλ:δδ |
| Θέσεις μνήμης | 300 |
| Ελάχιστο διάστημα | 1 λεπτό |
| Χρονική βάση | GPS Quartz DCF (FU 20.00 pro) (FU 3x.00 pro) |
| Ακρίβεια χαλαζία (στους 20 °C) |
≤±0,5 δευτ./ημέρα (Ακρίβεια Quartz βελτιστοποιημένη για τυπικές συνθήκες περιβάλλοντος) |
| Εφεδρική τροφοδοσία ρεύματος (στους 20 °C) | περίπου 10 χρόνια (εξαρτάται από τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας λιθίου) |
| Ασφάλεια προγράμματος | απεριόριστο (E 2 -Prom) |
| Επίδειξη | οθόνη LCD υψηλής ανάλυσης (ορατή περιοχή 7,5 cm2 ) |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | –30…+55 °C |
| Στέγαση | αυτοσβενόμενο θερμοπλαστικό |
| Διαστάσεις | 45 x 35 x 58 χιλ. |
| Βάση | Ράγα DIN 35 mm |
| Τύπος σύνδεσης | Βιδωτοί ακροδέκτες (τύπου pull-up) |
| Τύπος προστασίας | IP 20 σύμφωνα με το πρότυπο DIN EN 60529 |
| Κατηγορία προστασίας | II όταν εγκαθίσταται σύμφωνα με τους κανονισμούς |
| Τρόπος λειτουργίας (DIN EN 60730-1) (DIN EN 60730-2-7) |
1 BSTU |
| Βαθμός μόλυνσης (DIN EN 60730-1) |
2 |
| Ονομαστική τάση υπέρτασης (DIN EN 60730-1) |
4 kV |
| Αξεσουάρ (δεν περιλαμβάνονται στην παράδοση) |
Πακέτο προγραμματισμού Data-key DK pro PP 50 pro Πακέτο προγραμματισμού PP 60 pro |
| Σήμα πιστοποίησης | VDE |







Reviews
There are no reviews yet.