ΕΜ6Β
- Οι ευέλικτες κεφαλές λαμπτήρων LED προσφέρουν επιλογές στρογγυλών ή οβάλ φακών
- Κομψή σχεδίαση, συμπαγής και ελαφριά
- Παρέχει ισχυρή έξοδο υψηλής φωτεινότητας
- Ιδανικό για εκτεταμένους, ανοιχτούς χώρους
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πολυανθρακικό |
|---|---|
| Δοκιμή σύρματος πυράκτωσης (℃) | ΚΑΛΥΜΜΑ: 850℃/ΦΑΚΟΣ: 650℃ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση τοίχου |
| Τάση | 220-240VAC, 50/60Hz |
| Έξοδος Lumen | 650lm/1200lm |
| Ρεύμα δικτύου | Μέγιστο 3,5W/6W |
| Ρεύμα έκτακτης ανάγκης | 4,5W/8W Μέγ |
| Μπαταρία | LiFePO46.4V3200mAh/ |
| Χρόνος φόρτισης | ≥24 ώρες |
| Χρόνος αποφόρτισης | ≥3H |
| CCT/CRI | 5000K/Ra>80 |
| Λειτουργία δοκιμής | AT/MT/DALI |
| Κατηγορία Προστασίας | Τάξη Ⅱ |
| Αξιολόγηση IP | IP20 |









Reviews
There are no reviews yet.