ΕΜ3Β
- Διαβάθμιση IP65, εξασφαλίζοντας καταλληλότητα για βιομηχανικούς χώρους, αποθήκες και χώρους στάθμευσης.
- Συντελεστής ισχύος ≥0,9, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική χρήση ισχύος.
- Υψηλή απόδοση lumen 650lm και 1200lm προαιρετικά.
- Απαιτούνται μόνο τέσσερα ελατήρια για τοποθέτηση σε εσοχή.
Χαρακτηριστικά
| Υλικό | Πολυανθρακικό |
|---|---|
| Διαχύτης | Πολυανθρακικό |
| Εικονόγραμμα | Αυτοκόλλητα (PVC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) | 0℃~45℃ |
| Τύπος τοποθέτησης | Βάση οροφής/χωνευτή |
| Τάση | 220-240VAC, 50/60Hz |
| Ρεύμα δικτύου | 9W Max/14W Max |
| Δύναμη έκτακτης ανάγκης | 4. 5W Max/8W Max |
| Μπαταρία | LiFePO46.4V 3200mAh |
| Χρόνος φόρτισης | ≥24 ώρες |
| Χρόνος αποφόρτισης | ≥3H |
| CCT/CRI | 5000K/Ra>80 |
| Ορατότητα | 24 Μ |
| Λειτουργία δοκιμής | AT/MT/DALI |
| Κατηγορία Προστασίας | Τάξη Ⅱ |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |










Reviews
There are no reviews yet.